Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

Лондонська школа бізнесу і фінансів

5000 £
Лондонська школа бізнесу і фінансів (London School of Business & Finance ) - це школа бізнесу зі світовою славою. LSBF пропонує різноманітні програми для отримання ступеня магістра менеджменту та фінансів (MBA), кваліфікацію в бухгалтерському обліку (ACCA, CIMA, CIM, CFA), маркетингу, фінансах та ін. Студенти LSBF мають змогу отримати подвійний британсько-французький диплом.
Після закінчення Лондонської школи бізнесу і фінансів мінімальна заробітна плата в Канаді становить близько 70 000$/рік.
Великобританія Вища освіта

University of Toronto

24709 $
University of Toronto  був заснований у 1827 році. University of Toronto пропонує більше 700 програм бакалаврату в галузі гуманітарних та соціальних наук, природничих наук, фізичних та математичних наук, програм в галузі торгівлі та менеджменту, інформаційних наук, інженерії, кінесіології та фізичної культури, музики та архітектури. Університет займає 19 місце серед всіх світових ВНЗ.
Канада Вища освіта

Niagara College

11500 $
Niagara College – коледж на пд. Онтаріо, який пропонує більше 100 найрізноманітніших навчальних програм на будь-який смак. Niagara College розташований поблизу Ніагарського водоспаду. Коледж складається з чотирьох кампусів.
Канада Вища освіта

Live Language English School in Glasgow

110 £
Школа Live Language була створена в шотландському місті Глазго в 2002 році і проводить
високоякісні курси англійської мови. Школа пропонує курси загальнорозмовної, академічної
англійської, підготовки до іспиту IELTS (який необхідний для навчання в університетах і коледжах),
ділової англійської, літні курси підготовки до іспитів на отримання сертифікатів FCE, CAE і курс
англійської для роботи.
Великобританія Мовні курси

Estudio Sampere

199
Підготовча програма розроблена спеціально для студентів неєвропейців, які хочуть отримати першу вищу освіту в одному з державних університетів Іспанії. Курс іспанської мови (16, 12, 8, 4 тиж.) В школі іспанської мови Estudio Sampere + підготовка до Selectividad (8 міс.) У навчальному центрі Mirasierra
Іспанія Мовні курси

TwinTowers

75 £
Коледж Twin Towers забезпечує високу якість освіти - з особистою увагою - за дуже вигідними цінами; комфортні умови та затишна атмосфера, які перетворюють навчання в задоволення. Наш досвід і знання в галузі міжнародного виховання дозволяє нам запропонувати основу для успішного майбутнього для студентів з усього світу.
Великобританія Мовні курси

AESTAS (Young Learner Residential Course)

1455 £
Літня школа AESTAS пропонує курси вивчення англійської мови для підлітків (12-17 років.) Тут Ви засмакуєте справжнє життя англійської столиці. Вивчайте англійську мову та насолоджуйтеся захоплюючими розважальними програмами (водні атракціони, традиційні ярмарки, стрільба з лука, фехтування, картинг, футбол, міні-гольф, скелелазіння). Вивчай англійську мову з AESTAS, не прикладаючи зусиль!!!
Великобританія Мовні курси

GIRALDA CENTER

120

Giralda Center – це мовна школа в центрі іспанської Севільї. Школа складається з двох будівель, 16 сучасних аудиторій з виходом на тераси, а також безкоштовний Wifi та спеціальна зона відпочинку. Школа GIRALDA CENTER – це 30-річний досвід викладання іспанської мови!

Іспанія Мовні курси

Buckswood St George's

4550 £
Buckswood Education Group пропонує курси для студентів будь якого віку. Buckswood – це школа у  Великобританії зі світовим ім'ям! Школа пропонує широкий вибір курсів, щоб задовольнити потреби міжнародного студента, від курсів вивчення англійської мови до інтенсивної підготовки до IELTS а також курси підготовки до вступу в університет.
Великобританія Вища освіта

Active Language Learning

299

Школа Active Language Learning пропонує мовні курси. Школа була заснована в 1989, відтоді школа здобула бездоганну репутацію у викладанні англійської мови, тепер школа відносить до передових ірландських центрів вивчення іноземних мов.

Ірландія Мовні курси