Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

Estudio Sampere

199
Іспанія Мовні курси

Підготовча програма розроблена спеціально для студентів неєвропейців, які хочуть отримати першу вищу освіту в одному з державних університетів Іспанії. Курс іспанської мови (16, 12, 8, 4 тиж.) В школі іспанської мови Estudio Sampere + підготовка до Selectividad (8 міс.) У навчальному центрі Mirasierra

У 1956 році Альберто і Ізабель Сампера заснували у Мадриді першу школу Estudio Sampere. На сьогоднішній день, існує п'ять добре відомих шкіл, в яких більше 75 професіоналів гарантують викладання іспанської мови на високому рівні. Більше 50 років родина Сампера керує незалежною школою, приділяючи особливу увагу якості навчання.

Вивчайте іспанську мову в Іспанії, Еквадорі або на Кубі з Estudio Sampere і пізнавайте іспанський стиль життя і культуру. Вчити іспанську мову, там де на ній говорять - це кращий спосіб розвинути мовні навички для роботи, подорожей, навчання та кар'єри. Досвід і компетенція Estudio Sampere гарантують швидкий прогрес і роблять процес навчання захоплюючим.

Для кожного студента Estudio Sampere пропонує:

  • індивідуальну увагу в невеликих групах;
  • професійне викладання в дружній атмосфері;
  • сучасні навчальні матеріали та оснащення з безкоштовним безпровідниковим інтернетом;
  • безліч можливостей спілкування та пізнання місцевої культури;
  • доступне і гостинне проживання;
  • цілодобовий телефон для термінового зв'язку зі школою.

Вартість навчання: € 229/тиждень (м.Мадрид), €199/ тиждень (м. Аліканте, м. Саламанка)

У вартість навчання входять: 20 уроків/тиждень, екскурсії та різноманітні розважальні програми (кожного тижня - вечірка; екскурсії в одні знайвідоміших музеїв Мадрида – кожного тижня; екскурсія на цілий день в Толедо, Сеговія – три рази в місяць; бізнес іспанська – 2 рази на тиждень; уроки, присвячені культурі – 4 рази на тиждень)

Проживання:  €205 (кімната на одного студента), € 175 (кімната на двох студентів)