Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

AESTAS (Young Learner Residential Course)

1455 £
Великобританія Мовні курси

Літня школа AESTAS пропонує курси вивчення англійської мови для підлітків (12-17 років.) Тут Ви засмакуєте справжнє життя англійської столиці. Вивчайте англійську мову та насолоджуйтеся захоплюючими розважальними програмами (водні атракціони, традиційні ярмарки, стрільба з лука, фехтування, картинг, футбол, міні-гольф, скелелазіння). Вивчай англійську мову з AESTAS, не прикладаючи зусиль!!!


Центр Aestas розташований в одній з найбільш сонячних частин Англії, неподалік від Лондона, на узбережжі західного Сассексу. Після закінчення курсів у студентів буде не тільки високий рівень англійської мови, але й багато друзі усього світу!

Висококваліфіковані викладачі допоможуть Вам вивчити англійську, Ви розширите свій словниковий запас, покращите рівень граматики і найголовніше – будете себе комфортно почувати у будь-якому англомовному товаристві.

Кількість годин англійської мови на тиждень:15 год

Тривалість курсів – 2 тижні. Після закінчення програми ви отримаєте сертифікат про проходження курсів.

Школа Aestas пропонує:проживання (повний пансіон), здорове харчування на будь-який смак, підтримка та увага з боку викладачів та обслуговуючого персоналу, цілодобова гаряча лінія для студентів та їхніх батьків.

Центр Aestas пропонує різноманітні розважальні програми(водні атракціони, традиційні ярмарки, пляжні види спорту, стрільба з лука, фехтування, теніс, плавання, картинг, футбол, міні-гольф, канатний курс, скелелазіння, кіновечори, та вечірки, а також екскурсії в Лондон, Портмус та історичне містечко Ерандел.

Повна вартість навчання, проживання, харчування, розважальних програм та екскурсій становить £1.455 за два тижні.