Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

Live Language English School in Glasgow

110 £
Великобританія Мовні курси

Школа Live Language була створена в шотландському місті Глазго в 2002 році і проводить високоякісні курси англійської мови. Школа пропонує курси загальнорозмовної, академічної англійської, підготовки до іспиту IELTS (який необхідний для навчання в університетах і коледжах), ділової англійської, літні курси підготовки до іспитів на отримання сертифікатів FCE, CAE і курс англійської для роботи.

Школа Live Language знаходиться поруч з парком Келвінгроув у західній частині Глазго, всього за 10 хв. ходьби від центру міста. У школу приїжджають студенти різних національностей, що дуже важливо для розвитку навичок говоріння, знайомства з новими людьми та максимально ефективного використання навчального матеріалу.

Вартість навчання £110/ тиждень

Навчання складає  15 год на тиждень

Проживання в сім’ї

  • £95/ тиждень (у вартість входить ліжко. Їжу студент готує за власні кошти). У кімнаті може жити ще один студент тієї ж статі

  • £ 150/ тиждень (у вартість входить ліжко, сніданок,вечеря). У кімнаті може жити ще один студент тієї ж статі

Щотижня відбуваються: перегляди фільмів, вечірки, відвідання пабів,  історичні та культурні екскурсії,  екскурсії в музеї, конкурси для поетів та фотографів.

Курси іноземних мов: іспанська, італійська, французька, польська, японська, китайська, арабська, португальська. Вартість навчання  £175.