Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

Oxford House College (Оксфорд)

110 £
Oxford House College – це маленька дружня міжнародна школа вивчення англійської мови. Oxford House College – це одна з небагатьох шкіл, акредитованих Британською Радою. Оксфорд вважають домом найстаріших англійських університетів. Оксфорд – це суміш старовини та сучасності.
Великобританія Мовні курси

ILAC

320 $
ILAC – це одна з найпрестижніших канадських мовних шкіл зі світовою славою. ILAC – це школа з п’ятнадцятирічним досвідом, яка запрошує на навчання студентів з більш ніж 70 країн світу. ILAC пропонує високоякісні курси англійської мови, найзручніші умови проживання та гостинну атмосферу.
Канада Мовні курси

LAL ( Language Centres) Канада

336 $
Study English in Canada – це не тільки багаторічний досвід викладання англійської мови, але й привітні студенти з усіх куточків світу, які допоможуть удосконалити мову, не прикладаючи зусиль. Школа Lal знаходиться у Торонто та Ванкувері. Ваші знання – це Ваше багатство! Не відмовляйте собі у такій розкоші!
Канада Мовні курси

LAL ( Language Centres)

210
LaL – це мовна школа зі світовою славою. Тут Ви не тільки вдосконалите свої мовні навички, але й відкриєте для себе серце Африки. LAL розташована у серці Sea Point, неподалік від центра міста,  всього за 5хв. ходьби від знаменитих пляжів Clifton та Camps Bay і за 10 хв. від Столової гори, яка є одним з семи природних світових чудес.
Південна Африка Мовні курси

Oxford House College (Стретфорд-на-Ейвоні)

160 £
Стретфорд-на-Ейвоні – батьківщина класичної англійської мови та рідне містечко Вільяма Шекспіра. Oxford House College – це мовна школа, де не тільки шанують традиції, але й переймають досвід закордонних колег, роблячи атмосферу більш затишною для іноземних студентів. Найновіші навчальні матеріали та викладацькі методи допоможуть студентам швидко та ефективно засвоїти мову, зламати мовні та психологічні бар’єри. Стретфорд-на-Ейвоні – це місто, в яке завжди хочеться повертатись!
Великобританія Мовні курси

LAL ( Language Centres)

200
LAL пропонує курси англійської мови для студентів з усього світу. Навчальні центри Lal знаходяться в Лондоні та в Торбей. LAL – це зручний графік занять, висококваліфіковані викладачі та щоденна мовна практика! Довіртеся мовним експертам і Ви не пошкодуєте!
Великобританія Мовні курси

LAL ( Language Centres)

155
Англійська мова на острові у Середземному морі – це те, про що Ви мріяли!!! LAL – це школа, яка пропонує курси вивчення англійської та чудовий відпочинок. Школа розташована у місті Гозо – самісінькому серці Мальти.
Мальта Мовні курси

LAL ( Language Centres)

280 $
Школа англійської мови у сонячній Флориді на узбережжі Атлантичного океану. Школа знаходиться у Форт-Лодердейлі. Тут Ви зможете насолодитися різноманітними водними видами спорту, побачити всесвітньо відомі пам’ятники та Діснейленд. Не відмовляйте собі у задоволенні відвідати американську Венецію та удосконалити англійську.
Сполучені Штати Америки Мовні курси

IBAT College Ireland

4500 £
Дублін – це суміш традицій та сучасних технологій. IBAT College (Інститут Бізнесу та Технологій) відображає краще з ірландської культури. Тут ви не тільки отримаєте тверду базу професійних навичок, але й зможете розширити свої культурні та особисті межі, отримуючи при цьому науковий ступінь.
Ірландія Вища освіта

Belfast Metropolitan College

4890 £
Belfast Metropolitan College – це найбільший вищий навчальний заклад у Північній Ірландії та шостий по величині у Об’єднаному Королівстві Великобританії, тут навчається понад 30000 студентів. BelfastMetropolitanCollege пишається своєю 107-річною історією та традиціями. BelfastMetropolitanCollege – це саме те, що потрібно амбітним та креативним випускникам.
Ірландія Вища освіта