Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

Ipswich Summer Center

Тип програми: мовна підготовка

Вік: 14-18 років

Дати проведення мовної програми в 2013 році:

Тривалість (тижнів):1/2/3/4

Розташування: Коледж знаходиться в місті Іпсвіч, відстань до Лондона – всього 112 км. (година їзди на поїзді до станції LiverpoolSt. Station). Місто вигідно розташоване щодо міжнародних аеропортів, залізничних вокзалів, а також східних морських портів. До Кембріджа – менше години їзди на поїзді, а узбережжя Північного моря – всього в двадцяти хвилинах.У центрі міста розташований один з найкрасивіших парків Англії ChristchurchPark.Населення міста – близько 150.000 чоловік.

Програма IpswichSummerCentre проходить на базі престижної школи-пансіону IpswichSchool, розташованої недалеко від центру міста. Школа заснована у 1528 році кардиналом Томасом Вулсі. Основна будівля школи і каплиця є архітектурними пам'ятниками.

Школа пропонує:

  • сучасно обладнані аудиторії;
  • комп'ютерні класи;
  • спортивний центр;
  • тренажерний зал;
  • майданчики для гри в бадмінтон, баскетбол, волейбол, сквош, футбол;
  • зал для занять аеробікою;
  • закритий плавальний басейн;
  • тенісні корти;

Опис програми

20 уроків англійської мови по 45 хвилин на тиждень. У перший день проводиться тестування для визначення рівня англійської мови та розподіл по навчальним групам. Видаються навчальні матеріали. Мінімальний рівень володіння мовою - від Elementary. У структуру навчальної програми входить: робота над граматикою і збільшенням словникового запасу, розвиток навичок усного мовлення, аудіювання, читання, письма. Заняття проводять кваліфіковані та досвідчені педагоги. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Кількість студентів в класі: 10-14

Догляд:

Дозвілля: щоденні післяобідні заходи - цікаві ігри, вікторини і конкурси, прогулянки по місту та околицях, відвідування фабрики з виробництва морозива, заняття спортом (теніс, футбол, волейбол, бадмінтон, аеробіка), відвідування аквацентруCrownPools, ввечері - барбекю, дискотека. Видається проїзний квиток на автобус. Неділя - вільний день.

Екскурсії: одна на цілий день і одна екскурсія на півдня в тиждень - відвідання найстарішого міста Англії Колчестера, поїздки на мальовниче узбережжя, відвідування Лондона і водна прогулянка по Темзі, відвідування Кембриджа з його відомим університетом.Всі екскурсії проходять в супроводі педагогів і гіда.

Проживання / Харчування проживання в англійській сім’ї, можливе одно- та двохмісне розміщення. Сніданок і вечеря в сім'ї, з собою в школу видається запакований ланч.

Школа проводить ретельний відбір приймаючих родин.

Трансфер: Послуга замовляється за бажанням.

Вартість:

- Одномісне розміщення: 464/928/1392/1856 фунтів;

- Двомісне розміщення: 454/908/1362/1816 фунтів.