Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

Опис програми

      Сучасні працедавці неохоче беруть на роботу випускників, а тим паче студентів, які, як відомо, шукають роботу і здають сесії одночасно. Мабуть, і тобі знайоме відчуття, коли опиняєшся у замкнутому колі, де досвід роботи потрібен для отримання хорошої роботи, яка, відповідно, необхідна для того ж досвіду роботи.
Після тривалих, але марних пошуків реалізувати свої теоретичні знання, багато випускників з престижною професійною освітою згоджуються працювати звичайними робітниками, потроху забуваючи про фантастичні перспективи, які їм відкриває їхня справжня спеціальність.
      Для тих, хто не хоче здаватися на волю обставин, компанія «INFO-MIST» пропонує блискавичний вихід. Це ― міжнародна програма стажування Internship USA, з домопогою якої студенти та випускники ВНЗ мають можливість пройти практику за своїм фахом у різних компаніях за кордоном. Зазвичай, це сучасні престижні професії, за якими  одразу після вузу знайти роботу в Україні  нелегко (економіка, бізнес, бухгалтерський облік, менеджмент, маркетинг, реклама, інформаційні технології, міжнародна торгівля, фінанси, банківська справа, туризм і готельно-ресторанний бізнес, графічний дизайн та ін.)
   Стажування в американській компанії ― це хороший початок кар'єри і ефективний спосіб отримати практичний досвід роботи, можливість розширити знання про структуру американського бізнесу, удосконалити рівень володіння мовою. Ця програма сприяє розвиткові високих професійних навиків, необхідних для сучасного кваліфікованого й, відповідно, затребуваного працівника.
Стань учасником програми ― і Ти сам будеш обирати компанію, у якій хочеш працювати!