Контакт центр: 0 800 500 523
Безкоштовно по всій Україні з стаціонарних телефонів
Outside Ukraine: +38 050 373 27 30

Умови участі у програмі "Work&Travel"

Summer Work and Travel USA або просто Work&Travel — це офіційна програма студентського обміну Державного департаменту США, створена для студентів різних країн, зокрема України. Програма існує з 1957 року й з того часу отримала міжнародну популярність серед студентства.   
Потенційний учасник Work and Travel — студент  вищого навчального закладу віком 18-25 років, який володіє мовою на розмовному рівні. Кожен учасник програми Work&Travel отримує візу J1, яка дозволяє працювати майже в будь-якій сфері, проте більшість працює у сфері обслуговування. Вильоти розпочинаються в травні – на початку червня. Всі учасники програми повинні повернутися не пізніше від дати початку навчання, незалежно від дати прибуття в США.
Чому Work & Travel такий популярний?
  • Не потрібно пропускати заняття у ВНЗ, адже програма Work and Travel діє протягом літніх канікул (травень-серпень).
  • Учасники Work and Travel USA отримують право на легальну роботу на обмежений період часу і можливість добре заробляти: як Тобі заробіток 8-15 $ за годину, навіть працюючи по 6 годин на добу?
  • Можна влаштуватися на другу роботу й отримувати в двічі більше! Куди витрачати зароблені гроші вирішуєш лише Ти.
  • Це можливість довести собі та іншим, що Ти вже дорослий і здатний сам влаштувати своє життя.
  • Ефективне тренування англійської мови, що полягає у безпосередньому зануренні в мовне середовище та спілкування з її носіями.
  • Незабутні враження від відпочинку. А як потім прикольно розповідати друзям про пригоди в Америці! Згадувати про нічні прогулянки по Нью-Йорку та карколомні атракціони "Universal Pictures Studious".
  • Це неоціненний внесок у кар'єру. Робота за кордоном — можливість встановити корисні контакти. Уяви своє резюме з досвідом роботи в американських компаніях!
  • Учасник програми Work and Travel їде не тільки подорожувати, але і працювати, що дає можливість повністю повернути всі витрати